58. výstava léčivých rostlin

  • 11. – 28. června 2020
    10:00 – 18:00
  • Botanická zahrada LF MU, Údolní 527/74, Brno

Pozvánka do Botanické zahrady LF MU na již 58. výstavu léčivých rostlin. Součástí bude také doprovodná výstava "Rok v Centru léčivých rostlin LF MU ve fotografiích". 

Na Den dětí, 1. června, zahajuje letošní sezonu botanická zahrada Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, Centrum léčivých rostlin. Návštěvníci si mohou projít téměř hektarový areál se stovkami druhů a odrůd léčivých a jinak užitečných rostlin. Návštěvní hodiny jsou v pondělky, úterky, čtvrtky a pátky od 9 do 15 hodin, středy od 9 do 18 hodin, a to až do konce září.

V zahradě se konají také letos různé akce, díky kterým si lze areál projít i v jiné termíny. V sobotu 6. června je Centrum léčivých rostlin otevřeno v 10-16 hodin v rámci celorepublikové akce Víkend otevřených zahrad. Vrcholem sezony je 58. výstava léčivých rostlin, která se v roce 2020 koná od 11. do 28. června. Otevřeno bude od 9 do 18 hodin denně včetně víkendů. Vzhledem k epidemiologické situaci budou letos uzavřeny vnitřní prostory – nebude se tedy konat doprovodná výstava a stejně tak nebude letos zajištěn prodej léčivek. V areálu platí dodržování aktuálního nařízení vlády ohledně roušek, rozestupů.

Na vaši návštěvu se těší tým Centra léčivých rostlin LF MU.

Vstupné dobrovolné.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info