Běh pro Hospic sv. Alžběty

  • 17. června 2023
    10:00
  • Hospic sv. Alžběty, Kamenná 36, Brno

Chcete udělat něco pro své zdraví a současně podpořit dobrou věc? Zúčastněte se Běhu pro Hospic sv. Alžběty v sobotu 17. června!

Běh odstartuje v 10 hodin dopoledne přímo z areálu hospice na ulici Kamenná 36. Trasy o délkách 0,6 km, 5,7 km a 11,4 km jsou určeny pro všechny výkonnostní kategorie běžců. Povedou směrem k Anthroposu, na Červený kopec a zpět k hospici. V areálu hospice budou připraveny atrakce pro děti, zajištěno bude také občerstvení pro účastníky závodu. Zájemce prosíme o včasnou registraci na www.behprohospic-brno.cz, kde naleznou všechny bližší informace.

Veškerý výtěžek tohoto benefičního běžeckého happeningu je určen na podporu Hospice sv. Alžběty, neziskové organizace, která se stará o nevyléčitelně nemocné v závěru jejich života. Kromě tzv. lůžkového hospice zajišťuje také domácí hospicovou péči, ambulanci paliativní medicíny, odborné sociální poradenství, terénní i pobytovou odlehčovací službu a půjčovnu pomůcek. Tým Hospice sv. Alžběty zahrnuje lékaře, zdravotní sestry, pečovatele, ošetřovatele, sociální pracovníky, psychology, duchovní a dobrovolníky.

Bez popisku

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info