Akreditace a kvalita uskutečňovaných studijních programů

Lékařská fakulta je primárně profesně orientovanou fakultou, která v bakalářských a magisterských studijních programech vzdělává lékaře, zubní lékaře i nelékařské zdravotnické pracovníky.

Po absolutoriu mohou studenti pokračovat v postgraduálním vzdělávání v doktorských studijních programech, které svou šíří pokrývají prakticky celé spektrum biomedicínských věd a klinické medicíny.

Díky více jak 20 akreditovaným oborům habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem je možno na LF MU pokračovat v další akademické a vědecké kariéře, až k jejímu samotnému vyvrcholení v podobě jmenování profesorem.

JAK POSTUPOVAT PŘI ZMĚNĚ GARANTA PŘEDMĚTU:

Vedoucí garančního pracoviště informuje o zamýšlené změně:

Vedoucí studijního oddělení provede změnu v Informačním systému MU.

Potřebujete poradit? Zajímá Vás, jaké požadavky musí splňovat garant předmětu? Obraťte se na nás.

Kontaktní osoba