10. Adult learning and Basic Course of Debriefing pro ZZS JMK

V pondělí 7. 11. 2022 se uskutečnil již desátý Adult learning and Basic Course of Debriefing kurz (ABCD kurz) pod vedením lektorů MUDr. Terezy Vafkové a MUDr. Václava Vafka tentokrát pro lektory ze ZZS JMK.

11. 11. 2022

Účastníci byli opět z řad jak lékařského, tak i nelékařského personálu. Během workshopu jsme trénovali facilitaci diskuse na různá témata a debriefing po simulaci jak jednotlivě, tak v lektorské dvojici. Zaměřovali jsem se na rozbor technických i netechnických dovedností. Program i obsah byl uzpůsoben potřebám účastníků, kteří se věnují převážně postgraduálnímu vzdělávání.

A jak účastníci kurz hodnotí?

„Mnohokrát děkuji za přínosný kurz s příjemnou atmosférou. Mým očekáváním bylo, že se naučím lépe vést debriefing. Kurz mi přinesl nové poznatky, seznámení se se strukturovaným vedením debriefingu a stanovením si performance gaps“, říká Kateřina Oborská, lékařka ZZS, lektorka, odborná garantka pro vzdělávání.

„Kurz naprosto předčil má očekávání a byl jedním z nejpřínosnějších kurzů, jaké jsem absolvovala. Naučila jsem se strukturovanému vedení debriefingu, který je neodmyslitelnou součástí ve vzdělávání dospělých. Přidanou hodnotou byla příjemná atmosféra a skvělé lektorské obsazení kurzu“, hodnotí kurz Hana Šperková, vedoucí vzdělávacího a výcvikového střediska ZZS.

V příštím měsíci nás čeká 12. 12. první veřejný ABCD kurz.

registrace 12.12.2022


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info