ABCD kurz – tentokrát pro kolegy z Ostravy

V pondělí 13. 6. 2022 se konal další kurz Adult learning and Basic Course of Debriefing (ABCD kurz) tentokrát pro lektory z projektu Cvičná nemocnice z Lékařské fakulty Ostravské univerzity pod vedením MUDr. Terezy Vafkové a MUDr. Václava Vafka.

6. 7. 2022

Soustředili jsme se především na praktický nácvik facilitace diskuse a debriefingu simulací zaměřených na technické i netechnické dovednosti. Diskutovali jsme rovněž o našich zkušenostech s výukou mediků i dalších zdravotnických oborů i o zkušenostech s různými formami simulační výuky. Tentokrát měli na kurzu poprvé větší zastoupení účastníci z řad NLZP.