Kurz Anestezie a kritické stavy u dětí

Simulační centrum Masarykovy univerzity připravuje na 14. a 15. 10. 2021 dva totožné jednodenní simulační kurzy Anestezie a kritické stavy u dětí, které poskytnou účastníkovi možnost vyzkoušet si v bezpečném prostředí Simulačního centra LF MU management kritických stavů u dětí v prostředí PNP, Urgentního příjmu i operačního sálu v průběhu anestezie.

28. 6. 2021

Cílovou skupinou jsou lékaři v oboru AIM. Cena kurzu 5500 Kč zahrnuje kurzovné a občerstvení.

Organizátorem kurzu Anestezie a kritické stavy u dětí je ředitel Simulačního centra LF MU prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D. a garantem doc. MUDr. Martina Kosinová, Ph.D. V roli lektorů budou kurzem provádět doc. MUDr. Jozef Klučka, Ph.D., MUDr. Roman Štoudek, MUDr. Václav Vafek, MUDr. Jana Djakow, Ph.D., MUDr. Markéta Nowaková, MUDr. Bořek Trávníček, doc. MUDr. Martina Kosinová, Ph.D. a prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D.

Vzdělávací akce je pořádána dle stavovského předpisu ČLK č. 16 a je ohodnocena 6 kredity.
Pořadatelem akce je Lékařská fakulta Masarykovy univerzity.

Kapacita kurzu je 8 osob.

REGISTRACE 14. 10. 2021 REGISTRACE 15. 10. 2021

Program kurzu