Lektor klinické výuky v SIMU: Aktivní studenti budou pro praxi lépe připravení

Lékařka Martina Kosinová patří mezi lektory v novém Simulačním centru Lékařské fakulty MU.

4. 11. 2020

Martina Kosinová absolvovala Lékařskou fakultu MU před osmi lety, před třemi lety získala atestaci v oboru Anesteziologie a intenzivní medicíny a v následujícím roce ukončila doktorské studium v oboru Anesteziologie, intenzivní medicína a algeziologie. Nyní, dva roky poté, je ve stejném oboru v závěrečné fázi habilitačního řízení. Už za studií se připojila ke skupině studentů a odborníků, kteří vytvořili výukový portál AKUTNĚ.CZ, kde si osahala jiný způsob výuky než ten na fakultě běžný. Od začátku října jej pomáhá zavádět v novém Simulačním centru LF MU (SIMU), tentokrát v roli lektora. Její příběh je další částí miniseriálu na em.muni.cz o projektu SIMU.

Více v Magazínu M