Lektorka ÚSM LF MU Tereza Vafková úspěšně absolvovala The Clinical Debriefer Course

The Clinical Debriefer Course je dalším z kurzů The Debriefing Academy. Jeho cílem je během 5 několikahodinových pravidelných online setkání zasvětit účastníky do klinického debriefingu. Účastníci se v průběhu kurzu naučí, jak vybudovat od základů program klinického debriefingu na svém pracovišti, klinice nebo oddělení.

10. 11. 2021

Jak identifikovat hlavní hrozby, kterým je třeba se věnovat, aby mohlo dojít ke zlepšení kvality péče a bezpečnosti pacienta? Jak nastavit program po právní a etické stránce? Jak přesvědčit personál a vedení o přínosu a potřebnosti programu klinického debriefingu? Jak připravit nástroje pro klinický debriefing? Jak sbírat a vyhodnocovat data, která z něj získáme? Na tyto a mnohé další otázky hledají účastníci odpovědi společně s předními odborníky na klinický debriefing v čele s Paulem Mullanem, Jennifer Arnold nebo Komal Bajaj.

 

Kurz byl opět skvěle organizovaný. K domácímu samostudiu sloužila bohatá databáze videopodcastů, článků a domácích úkolů a nástrojů, které jsme následně během online workshopů trénovali a používali v praxi.  


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info