Podpis smlouvy s generálním dodavatelem stavby SIMU

Simulační pracoviště (SIMU) pro praktickou výuku budoucích lékařů začne během prázdnin stavět v bohunickém kampusu Masarykova univerzita, která dnes podepsala smlouvu s generálním dodavatelem stavby Společností Komplexní simulační centrum (sdružení společností PSJ a.s., IDPS s.r.o. a OHL ŽS a.s.).

29. 6. 2018

Stavba, včetně položení základního kamene, bude slavnostně zahájena 26. 9. 2018.

SIMU bude v českých podmínkách zcela unikátní výukové pracoviště, na kterém bude probíhat praktická výuka studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Toto nové pracoviště umožní zařazení široké škály moderních edukačních prvků do výuky medicíny.