Technička interaktivní výuky "ovládá pacienty" v SIMU

Lenka Divišová je spolu s dalšími kolegy zodpovědná za přípravu pacientských simulátorů pro výuku studentů Lékařské fakulty MU.

28. 9. 2020

Jednu z největších sbírek virtuálních pacientů na světě má na starosti Lenka Divišová. Je totiž techničkou interaktivní výuky v nově otevíraném Simulačním centru Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (SIMU) a jejím úkolem je připravit pro výuku přes dvě stovky simulátorů, které jsou ve cvičné nemocnici rozmístěné od urgentního příjmu, přes operační sály, vyšetřovny až po běžné nemocniční pokoje. Její příběh je další částí miniseriálu na em.muni.cz o tomto projektu.

Více v Magazínu M