Student as Teacher 4.0: Buď i Ty lektorem první pomoci na LF MU!

  • 25. září 2022
  • Simulační centrum LF MU
  • Registrace
    Událost již proběhla

Jsi student všeobecného nebo zubního lékařství na LF MU a máš za sebou úspěšně první pomoc? Rád bys předával znalosti mladším kolegům, naučil se vést simulaci s následným debriefingem? Pak se připoj k více než 150 lektorům první pomoci Ústavu simulační medicíny.

Od akademického roku 2020/2021 se jako první přesunula výuka první pomoci do nově vzniklého Simulačního centra LF MU. Výuka je koncipovaná tak, že se na ní kromě lékařů podílí i studentští lektoři. Zapojení studentů do výuky bude předcházet odborná příprava v rámci programu Student as Teacher 4.0, která bude probíhat průběžně po celý akademický rok 2022/2023. Součástí přípravy bude několik workshopů, v rámci nichž se naučíte např. základní principy použití simulací ve výuce, osvěžíte si základy první pomoci a zdokonalíte se třeba v komunikaci, týmové spolupráci nebo public speaking.

Jedná se o jedinečnou možnost zapojit se do projektu, který ovlivní zásadním způsobem současnou i budoucí výuku lékařských programů. Simulační centrum LF MU je unikátní nejen svou komplexností, ale především zapojením nejmodernějších prvků simulační medicíny do běžné výuky.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na email barvik@med.muni.cz.

 

Informační stream 22. 9. 2022 v 18:00 - ZDE

Záznam z informačního streamu zde po jeho skončení vložíme.

Načítám mapu…

Přihlášení

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info