Přijďte grilovat (s) děkany.

Děkani Lékařské, Přírodovědecké fakulty, Fakulty sportovních studií a Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity zvou studenty svých fakult na čtvrtek 6. 10. 2022 od 16:30, kde se budete mít příležitost společně seznámit a popovídat si.

27. 9. 2022

Už 6. října budete mít možnost si nejen se svými děkany popovídat, ale také s nimi či se svými spolužáky změřit síly ve sportovních aktivitách. Co vás čeká?

🏓 Stolní tenis – doneste si svou pálku nebo si vypůjčte tu školní a zahrajte si ve čtyřhře, jeden na jednoho, obíhanou či jinou verzi téhle párty klasiky!
🪩 Pétanque – dokážete přiblížit svou pétanque kouli nejblíž k „prasátku“ (dřevěné kuličce)?
⭕️ Ringo – vyzkoušejte si tuhle netradiční hru, která je podobná volejbalu nebo přehazované, ale při níž se namísto míče používá gumový kroužek!

Troufnete si zahrát si i s děkanem?

Akcí bude provázet student LF MU Aleš Štefek. Přijďte ke grilům mezi pavilony C14 a C15. Pochutnáte si na výborném občerstvení.

Těší se na vás celý organizační tým!

Událost na Facebooku