Hlasujte pro STETOSKOP v anketě Podcast roku

Lékařská fakulta MU je první z fakult univerzity, která pravidelně vydává podcast, jehož prostřednictvím přibližuje život na fakultě. Nyní chceme oslovit všechny naše posluchače, aby nám dali svůj hlas v pátém ročníku soutěže Podcast roku.

27. 5. 2023

Děkujeme za Váš hlas!

„Nebojte se, my se taky báli!“, tedy první díl, vyšel 26. června 2020 a od té doby k dnešnímu dni jste měli možnost poslechnout si už celkem 49 dílů. Stetoskop si vzal za cíl přiblížit studentům, zaměstnancům, absolventům i široké veřejnosti odlehčenou formou dění na fakultě, představit její osobnosti, připomenout významné události, pochlubit se zajímavými projekty. Pro ty, kteří se rozhodují o svém budoucím vysokoškolském vzdělání, jsme nabídli i díly s průřezem studia většiny studijních programů.

Přinášíme nejrůznější témata, jak ta zábavnější, tak se nevyhýbáme se ani vážným otázkám. Za vznikem podcastu stojí spolupráce studentů a oddělení vnějších vztahů za milé podpory vedení fakulty. Patří se proto poděkovat všem hostům, kteří se neostýchali zasednout k našim mikrofonům a odpovídat na nejrůznější otázky moderátorky Jany Dvořákové a moderátorů MUDr. Jakuba Voldřicha či MUDr. Davida Chlebka.

Pokud se Vám náš podcast líbí, budeme rádi za Váš hlas v soutěži Podcast roku. Více o našem podcastu zde.

A tak jako se každý díl loučíme s posluchači "Děkujeme za Vaše uši", nyní děkujeme i za Vaše hlasy. Váš STETOSKOP.