Cyklus přednášek: "Jak lékaří přicházejí na svět"

8. 11. 2019

Zveme Vás na další přednášku z cyklu "Jak lékaři přicházejí na svět" pod záštitou IFMSA Brno! Hlavním konceptem těchto přednášek je vyprávění životního příběhu našich lékařů a vědců spojené s další diskuzí a Vašimi dotazy. Na naše první setkání přijede pan doktor Abelovský, který propadl maxilo-faciální chirurgii. Těšíme se na Vás v pondělí 18. 11. 2019 v Aule A22/116 od 17: 00 hodin.

Přijďte si poslechnout toto zajímavé vyprávění o studiu všeobecného i zubního lékařství na naší lékařské fakultě zároveň, studentském životě a situaci maxilofaciálních chirurgů na Slovensku. Možná si i přijít vybrat budoucí pracovní míst.

Pro aktuální informace sledujte facebookové stránky události.