Festival AV ČR Týden Mozku - online

10. 2. 2021

Dovolujeme si Vás pozvat na festival Týden mozku, který již již tradičně ho pořádá Akademie věd ČR. Formou přednášek a bohatého doprovodného interaktivního programu představujeme nejnovější objevy a trendy ve výzkumu mozku a neurověd. Akce je součástí celosvětové kampaně Brain Awareness Week (BAW), která si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku.

Ve všední dny na odborníky a studenty čekají zajímavé přednášky předních českých odborníků, jako jsou například zakladatel festivalu v České republice prof. MUDr. Josef Syka, DrSc. nebo prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. z Národního ústavu duševního zdraví. Kompletní program bude zveřejněn 8. března 2021 na festivalovém webu www.tydenmozku.cz. Vstup na veškeré akce je zdarma.

Letošní ročník se celý uskuteční online v termínu 15. – 21. března 2021.
Kvůli přetrvávající epidemiologické situaci jsme se rozhodli letošní ročník uspořádat online, proto není třeba se na přednášky nebo doprovodný program nijak registrovat. Po zveřejnění programu najdete vždy u každé akce informaci, jak se k vysílání připojit. Přednášky pak bude možné pustit i ze záznamu.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na e–mailu: festival@tydenmozku.cz.


Týden mozku AV ČR - web

KONTAKT:

Bc. Tereza Michalčáková, DiS.
odborný referent

Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
Divize vnějších vztahů | Odbor popularizace vědy
Vodičkova 40, 110 00 Praha 1, Česká republika
|Tel: +420 221 403 406 | mobil: +420 731 643 740
|E-mail: michalcakova@ssc.cas.cz
| Web: www.ssc.cas.cz


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info