Informační schůzka pro zájemce o doktorské studium

7. 1. 2020

Jste studentem magisterského studia a uvažujete o doktorském studiu? Právě pro Vás je připravena informační schůzka CEITEC PhD school, jejímž cílem je seznámit studenty s nabídkou CEITEC PhD school, benefity a vypsanými tématy pro PhD studium. Rovněž budete mít možnost dotázat se na detaily přijímacího řízení, organizaci studia a setkat se se současnými doktorandskými studenty a zaměstnanci CEITECu. Informační schůzka se bude konat v anglickém jazyce.

Schůzka se koná ve čtvrtek 16. ledna 2020 na CEITECU MU, v zasedací místnosti Univerzitního kampusu Bohunice A35/211, v čase 11:00 - 12:00 hodin.

Více informací a registrační formulář najdete v odkazu níže. Neváhejte a registrujte se na webu CEITEC!

CEITEC - registrační formulář

PhDr. Hana Křivdová, Ph.D. | CEITEC