Konference: "8. jarní sesterský chirurgický den Evy Kvasnicové “

27. 2. 2020

Studenti nelékařských zdravotnických programů, zejména programů Všeobecná sestra a Intenzivní péče, mají možnost přihlásit se na odbornou konferenci „8. jarní sesterský chirurgický den Evy Kvasnicové - multioborová spolupráce“., která je pořádaná Sekcí chirurgických oborů České Asociace Sester a Chirurgickou klinikou 2. LF Univerzity Karlovy ve spolupráci s ÚVN Praha.

Konference se bude konat 16. dubna 2020 od 8:00 – 14:30 hodin, v Kongresovém centrum Ústřední vojenské nemocnice Praha.

Přihláška je ke stažení tlačítku níže, můžete ji zasílat až do 10. dubna 2020 na email: sekce.chir.oboru@gmail.com

Mgr. Iva Otradovcová
Sekce chirurgických oborů ČAS