Konference MUDr. Talks - zažijte mezinárodní zkušenost prezentováním na konferenci

10. 2. 2021

MUDr Talks je online vzdělávací konference pro lékaře, studenty a absolventy z českých a slovenských lékařských fakult. Cílem projektu je dát studentům možnost prezentovat svoje projekty, postery a přednášky na mezinárodní úrovni a vylepšit si tak své CV. Organizátory akce jsou sami absolventi LF MU, momentálně pracující v zahraničí.

Nejbližší online meeting se uskuteční 30. a 31. března od 18:00 a bude dostupný studentům na veřejném online linku zdarma (níže).

Budeme velmi rádi pokud se studenti nebo absolventi pracující v zahraničí zapojí také aktivně jako prezentující. Za aktivní účast získáte certifikát potvrzující prezentaci na mezinárodní konferenci.

Abstrakty zasílejte do 28. 2. 2021. Více informací na webu projektu.

MUDr. Talks - web

MUDr. Talks - facebook

MUDr. Talks - link na online konferenci

Kontakt:

MUDr. Timotej Vataha
Internal Medicine Trainee Physician at Liverpool University
Hospitals NHS Foundation Trust.
|E-mail: timotej.vataha@gmail.com; vataha@med.muni.cz

„Jako absolvent Lékařské Fakulty Masarykovy Univerzity a jako lékař pracující v zahraničí vím, jak těžké, ale kariérně prospěšné je mít možnost prezentovat na lékařské konferenci s mezinárodní účastí. Právě proto jsme s kolegy začali dělat konferenci MUDr Talks.“

MUDr. Timotej Vataha