Nové předměty na MUNI MED

12. 2. 2020

Nabídka volitelných předmětů na Lékařské fakultě bude v následujícím semestru rozšířena o tzv. předměty meziročníkové spolupráce. Jde o další významný krok kupředu v souvislosti s přípravou výuky a výstavbou Simulačního centra.

Předměty meziročníkové spolupráce jsou zaměřeny na praktické procvičování teoretických znalostí studentů. Předměty jsou nabízeny napříč jednotlivými ročníky. Jsou určeny zejména pro programy Všeobecné a Zubní lékařství, ale mohou být velkým přínosem také pro některé nelékařské programy. Výuka je vedena mladými lékaři nebo pod dohledem odborného garanta také samotnými studenty vyšších ročníku. Výuka probíhá do velké míry neformálně, v bezpečném prostředí modelových situací a v interakci s ostatními studenty. Kromě tolik potřebné praxe získáte také za každý předmět kredit.

Zajímá Vás o jaké předměty se jedná?
  • VLEK071x EKG v praxi - meziročníková spolupráce
  • VLPO051x První pomoc - meziročníková spolupráce
  • VLPP051x Propedeutika v praxi - meziročníková spolupráce
  • VLUM071x Kurz urgentní medicíny - meziročníková spolupráce

V případě zájmu o některý z předmětů, sledujte bližší informace o předmětu v IS! Registrace do předmětů probíhá dle instrukcí jednotlivých vyučujících, často prostřednictvím FB stránek. Napadají-li Vás nějaké dotazy, oslovte kontaktní osobu u předmětu.

KATALOG PŘEDMĚTŮ V IS