Ordinace pro studenty LF MU v kampusu

8. 2. 2023

Od 13. února se v kampusu otevírá ordinace pro studenty Lékařské fakulty, která bude poskytovat lékařskou pohotovostní službu studentům LF MU (tj. ambulantní péči v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění).

Lékař: MUDr. Kateřina Kolářová, sestra: Bc. Andrea Valná, tel.: 549 49 5005
Ordinační hodiny: pondělí 13–15 a čtvrtek 11–14
Umístění ordinace: 3. podlaží budovy B22 v severním koridoru (od ulice Netroufalky), místnost 302

STUDENTI - CIZINCI: Pokud nemají české pojištění, musí počítat s platbou hotově (ordinace neakceptuje ani jiná evropská pojištění). V ordinaci nelze platit kartou. Za platbu vyšetření dostanou účtenku a částku pak u své pojištovny vymáhají sami (to je případ mnohých evropských pojištění). Ceník služeb v příloze.

STUDENTI S ČESKÝM POJIŠTĚNÍM: je možné ošetření příp. konzultace v akutních případech.

Jedná se zatím o zkušební provoz do 30. června, v případě spokojenosti obou stran budeme usilovat o zajištění péče pro studenty i na další období.

MUDr. Kolářová je též smluvním lékařem pro zaměstnance LF MUNI, služby pro zaměstnance budou i nadále poskytovány v ordinaci na Mendlově náměstí.