Podzimní kemp mediků v Nemocnici Pelhřimov

2. 8. 2021

Přijměte pozvání na 1. první ročník Podzimního kempu pro mediky, který pořádá Pelhřimovská nemocnice. Jedná se o skvělou příležitost pro mediky, jenž se chtějí seznámit s prací ve zdravotnickém zařízení okresního formátu, které má řadu vyhlášených oddělení. Ubytování a stravu účastníkům hradí Nemocnice Pelhřimov.

Studenti čtvrtých až šestých ročníků lékařských fakult se mohou hlásit na Podzimní kemp mediků Nemocnice Pelhřimov, který se uskuteční v termínu od 6. do 9. září 2021. Cílem je přiblížit studentům medicíny pracoviště pelhřimovské nemocnice formou stáží na vybraných odděleních např. anesteziologicko-resuscitační oddělení, chirurgické oddělení, interní oddělení, ortopedické oddělení, oddělení hematologie a transfúziologie nebo radiodiagnostické oddělení. Chybět nebude ani praktický nácvik metod pod odborným dohledem zkušených lékařů.

Kromě odborného programu je připraven kulturní program v podobě exkurze do pivovaru Kláštera v Želivě. 

Ubytování a stravu účastníkům hradí Nemocnice Pelhřimov. Ubytování je zajištěno ve školícím a rekreačním středisku Trnávka. Kapacita kempu je maximálně 30 mediků.

Přihlášky:

Jméno, příjmení, kontaktní adresu, e-mail, telefonní číslo a počet účastníků zasílejte Mgr. Vladislavě Nováčkové (personální oddělení Nemocnice Pelhřimov) na e-mail: vnovackova@nempe.cz, tel.: 565355121 do pondělí 16. srpna 2021.

Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info