Pozvánka do Centra léčivých rostlin LF MU

11. 6. 2020

Na začátku června 2020 zahájila letošní sezonu botanická zahrada Centrum léčivých rostlin LF MU. Proto si vás dovolujeme srdečně pozvat na návštěvu. Pokud jste u nás ještě nebyli, můžete si projít téměř hektarový areál se stovkami druhů a odrůd léčivých a jinak užitečných rostlin. Znáte-li naši zahradu, budeme rádi, když k nám opět zavítáte.

Návštěvní hodiny jsou v pondělky, úterky, čtvrtky a pátky od 9 do 15 hodin, středy od 9 do 18 hodin, a to až do konce září. 

V zahradě se konají také letos různé akce, díky kterým si lze areál projít i v jiné termíny. V sobotu 6. června je Centrum léčivých rostlin otevřeno v 10-16 hodin v rámci celorepublikové akce Víkend otevřených zahrad. Vrcholem sezony je 58. výstava léčivých rostlin, která se v roce 2020 koná od 11. do 28. června. Otevřeno bude od 9 do 18 hodin denně včetně víkendů. Vzhledem k epidemiologické situaci budou letos uzavřeny vnitřní prostory – nebude se tedy konat doprovodná výstava a stejně tak nebude letos zajištěn prodej léčivek. V areálu platí dodržování aktuálního nařízení vlády ohledně roušek, rozestupů.

Na vaši návštěvu se těší tým Centra léčivých rostlin LF MU.

Centrum Léčivých rostlin LF MU - web


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info