Sběr žádostí o stipendium na aktivity studentů RMU

21. 2. 2022

Do 28. 2. 2022 je možné podávat žádosti o stipendium v rámci stipendijního programu rektora na aktivity studentů. Podporovány jsou studentské aktivity, které překračují rámec jedné fakulty, případně Masarykovy univerzity. Tyto aktivity mají vazbu zejména na rozvoj formálního a neformálního vzdělávání, podporu strategických cílů a rozvoje hodnot MU a reprezentaci univerzity (v oblasti sportovní, kulturní, společenské, vědeckovýzkumné).

Dále jsou podporovány aktivity studentů, kteří se rozhodli zapojit do humanitárních aktivit, vykonávaných zejména prostřednictvím humanitárních či charitativních organizací, které jsou zaměřeny na pomoc, právní a sociální služby, poradenství, resp. další vhodné aktivity, směrem k osobám v tíživé životní situaci.

Pro podání žádosti je potřeba vyplnit formulář. Vyplněný formulář je třeba nejpozději 28. 2. 2022 vložit sem:

Vložit formulář

více informací o stipendiu RMU