Stipendijní program pro studenty nelékařských zdravotnických programů - MOÚ

28. 7. 2020

STIPENDIJNÍ PROGRAM PRO STUDENTY NELÉKAŘSKÝCH ZDRAVOTNICKÝCH OBORŮ

Masarykův onkologický ústav nově poskytuje od akademického roku 2020/2021 stipendijní program pro studenty vysokých škol, kteří se připravují na výkon povolání v oborech:

* VŠEOBECNÁ SESTRA
* RADIOLOGICKÝ ASISTENT

JAKÁ JE VÝŠE STIPENDIA?
Pro studenty vysokých škol je stipendium poskytováno ve výši 40 000 Kč ve 2 pololetních splátkách. Podmínkou pro poskytování stipendií je setrvání v pracovním poměru po úspěšném ukončení studia v pracovním úvazku 1,00 po dobu min 2 let.

JAK SE PŘIHLÁSIT DO STIPENDIJNÍHO PROGRAMU?
Studenti, kteří mají zájem vstoupit do stipendijního programu musí podat žádost o zařazení do stipendijního programu, kterou odešlou nejpozději do 30. září 2020 na příslušný školní/akademický rok na adresu:

KONTAKT:
Masarykův onkologický ústav
Oddělení personální a mzdové
Žlutý kopec 7
656 53 Brno

nebo elektronicky na opem@mou.cz,
popř. datovou schránkou ID 7vqnyc6.
Pro bližší informace a přihlášení kontaktujte
Oddělení personální a mzdové MOÚ: opem@mou.cz

žÁDOST O ZAŘAZENÍ DO STIPENDIJNÍHO PROGRAMU MOÚ Masarykův onkologický ústav