Zdravotnické zařízení Fyziocentrum Baťa hledá fyzioterapeuty

Zdravotnické zařízení Fyziocentrum Baťa hledá fyzioterapeuty na plný i částečný úvazek do rehabilitačního centra v Praze a Pardubicích.

7. 5. 2019

Studentům navazujícího magisterského studia nabízíme možnost získat odbornou praxi již při studiu, a to formou částečného úvazku.

Jsme mladý tým a usilujeme o to, aby se u nás každý cítil dobře. Co nás spojuje, jsou naše hodnoty: otevřenost, důvěra, odpovědnost, pozitivita. A v neposlední řadě, kvalita péče poskytované našim klientům je pro nás absolutní priorita. Abychom toho dosáhli, podporujeme kontinuální odborný růst a vzdělávání celého týmu našich fyzioterapeutů.

Co můžete očekávat od nás:

• odpovídající mzdu
  • podporu Vašeho odborného růstu a vzdělávání poskytnutím příspěvku až do výše 50.000 Kč
  • ročně
  • týdnů dovolené
  • volno na absolvování kurzů a školení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemný pracovní kolektiv

Co od Vás očekáváme my:

• chuť a vůli poskytovat našim klientům špičkovou péči
  • ochotu vzdělávat se a učit se nové metody
  • laskavý a empatický přístup ke klientům
  • zodpovědnost,samostatnost,spolehlivost,dochvilnost
  • pozitivní přístup k práci

Máte-li zájem rozvíjet svou odbornost a rozšířit náš tým, pak jsme tu pro vás.

Pavel Pilárik
E-mail: pavel.pilarik@fyziocentrum.cz