FNB - adaptační program - podání přihlášek prodlouženo!!

14. 3. 2020

FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO

pořádá ve spolupráci se Studentskou komorou AS LF MU v Brně setkání studentů 5. a 6. ročníků Všeobecného lékařství za účelem prezentace Adaptačního programu pro lékaře na období 2020/2021. Setkání se uskuteční ve středu 4. 3. 2020 od 14 hodin ve FN Brno, Jihlavská 20, Lůžkový trakt – II. nad. podlaží v Konferenčním centru (kinosál). Přijde se informovat
o možnosti budoucího zaměstnání ve FN Brno!

JAKÉ INFORMACE SE DOZVÍTE?

Co očekávat od pracovního poměru ve FN Brno, jaký je pracovní úvazek a platové ohodnocení lékaře - absolventa. Co je adaptační program a jaký je jeho průběh, co udělat pro přihlášení se do adaptačního programu a mnoho dalšího.

Za FN Brno budou na vaše dotazy odpovídat zástupci vedení nemocnice, personalisté, organizátoři vzdělávání a adaptačního programu
Určitě si toto setkání nenechte ujít, protože je určeno jen pro VÁS!

PŘIHLÁŠKY DO ADAPTAČNÍHO PROGRAMU

Termín prodloužen do 14. dubna 2020!
Zájemci o volné pracovní místo zasílají elektronicky vyplněný Dotazník FN Brno na e-mail Mgr. Jany Navrátilové.
Seznam nabízených volných pracovních míst lékařů je beze změny, platí nabídka uveřejněná na webu FN Brno:

Mgr. Jana NAVRÁTILOVÁ
vedoucí Oddělení organizace řízení
Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská 20,
625 00  BRNO,
TEL: +4205 3223 2667
E-MAIL: jana.pv@seznam.cz (z technických důvodů není možno stále použít e-mail služební navratilova.jana@fnbrno.cz)