MOÚ zve studenty na exkurzi

29. 3. 2022

Masarykův onkologický ústav v Brně nabízí studentům lékařských i nelékařských studijních programů možnost seznámit se s chodem pracoviště, tentokrát však z neformální stránky. Veškeré údálosti pořádané MOU naleznete v připraveném Newsletteru.

• Ve vybraných termínech si budete moci prohlédnout Centrum prevence MOÚ, v rámci kterého je pořádaná výstava zaměřená právě na prevenci onkologických onemocnění.
  • Dále se můžete přijít podívat také na Gastroenterologické oddělení MOÚ.
  • S prohlídkami se pojí další doprovodné akce jako "Den hygieny rukou" nebo "Běh MOÚ".
  • Seznámit se můžete s kariérní nabídkou, zaměstnaneckými benefity a stipendiem pro všeobecné sestry.

KONTAKT:

Ing. Dana Haasová