Nabídka spolupráce na KHS JMK

26. 8. 2020

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje nabízí studentům Lékařské fakulty placenou spolupráci pro provoz infolinky KHS JMK a zajištění administrativy ve věci nařízených karantén.

Jednalo by se o provoz infolinky KHS JMK v pracovních dnech 8 -15 hod:
- sídlo: Kabátníkova 10, snížené přízemí (zasedací místnost se zázemím)
- vybavení: telefony, internet
- odměna: předpoklad 150,- Kč/hod. z KHS
- zaškolení: proběhne formou náslechu a edukace se stávajícími pracovníky KHS obsluhujícími infolinku

Předpokládaný počet potřebných osob: minimálně 16 - střídání ve 4 skupinách o 4 členech, režim střídání nutno domluvit, avšak zároveň nutno zohlednit limit hodin na DPP, výhledově lze tedy počítat s vyšším počtem osob.

Dále KHS JMK nabízí administrativní pozici:
- sídlo: odd. PRAV, v budově KHS JmK, Kabátníkova 10
- náplň práce: práce na PC, vkládání údajů do elektronické spisové služby (e-spis) ve věci nařízených karantén - repatrianti, pendleři

KONTAKTNÍ OSOBA:

MUDr. Renata Ciupek