Ceremonie CENA DĚKANA

19. 2. 2020

Děkan Lékařské fakulty, prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D., si dovoluje pozvat na předávání CENY DĚKANA nejlepším pregraduálním studentům za rok 2019/2020. Ceremonie se uskuteční v pondělí 9. března 2020, v posluchárně A11/234 UKB.

Srdečně zváni jsou proděkani LF MU, přednostové klinik a ústavů LF MU, školitelé SVK a školitelé P-PooL. Uvítáme zejména studenty absolventských ročníků bakalářských a navazujících magisterských programů, a studenty posledních dvou ročníků Všeobecného lékařství a Zubního lékařství.

Program setkání:
  • Úvodní projev děkana
  • Předání ocenění studentům
  • Moderovaná diskuse s vedením fakulty
  • Občerstvení

Přijďte se dozvědět více o svých úspěšných spolužácích a studentech a následně se zapojit do diskuse ohledně studia na MUNI MED, jenž bude moderována paní proděkankou, prof. MUDr. Kateřinou Kaňkovou, Ph.D.