Projekt na podporu bezpečné farmakoterapie seniorů - nabídka spolupráce

15. 5. 2020

Organizace nevidomých z.s. v Jihlavě nabízí studentům lékařských i nelékařských programů spolupráci na projektu Prohlubování znalostí seniorů vč. seniorů se zrakovými vadami a osob o ně pečujících v otázce bezpečné farmakoterapie, a to v rámci Dotačního programu Podpora zdraví, zvyšování efektivity a kvality zdravotní péče pro rok 2020.

Hlavním pilířem výše uvedeného projektu je teoreticky i prakticky vzdělávat všechny seniory v oblasti bezpečného užívání léků. Vzhledem k činnosti organizace je náplň projektu zaměřena také na edukaci seniorů se zrakovými vadami a nevidomé. Ruku v ruce s tímto jde i proškolování odborníků a osob o seniory pečující.

Jedná o například o tyto druhy spolupráce:
- zpracování propagačních materiálů projektu pro nevidomé a seniory v oblasti bezpečné farmakoterapie
- přednášení pro cílovou skupinu
- edukace osob pečujících o seniory

Akce se konají o víkendech, spolupráce se studenty je honorována z projektu.

KONTAKT:

Dana Součková