Seminář Akademie ICRC - Klinický výzkum v kostce

4. 2. 2022

Vážené studentky, vážení studenti,

Láká vás oblast vědy a klinického výzkumu? Využijte možnost potkat zajímavé osobnosti ze světa vědy, navázat kontakty, prohloubit si znalosti, rozšířit si povědomí o své budoucí kariéře nebo dalším studiu. Přijměte prosím pozvání na již 11. víkendový seminář Akademie ICRC, který vás zavede do světa klinického výzkumu! Konat se bude od 25. 2. do 27. 2. 2022 v prostorách Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (případně online).

Určitě se ná máte na co těšit! Účastníky čekají zajímavé přednášky, setkání s odborníky i absolventy Akademie, diskuze či týmová soutěž. Program celé akce najdete na stránkách Akademie ICRC, přes které je možné se také přihlásit, a to do 25.1.2022!

Těšíme se na viděnou!
Srdečně vás zve,