Studentský den nukleární medicíny FJFI ČVUT

26. 3. 2021

Vážení přátelé a příznivci nukleární medicíny,

přijměte pozvání na 2. ročník mezinárodní studentské konference Studentský den nukleární medicíny pořádané Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze, která se bude konat 10. září 2021 v prostorách fakulty. V případě nepříznivé epidemiologické situace jsme připraveni stejně jako v minulém roce konferenci uspořádat v distanční formě. Avšak pevně věříme v osobní setkání!

Konference si klade za cíl zvýšit multidisciplinaritu v oboru nukleární medicína skrze diskuzi a konferenční příspěvky z medicíny, radiofarmacie a radiologické fyziky a techniky. Hlavní cílovou skupinou této akce jsou mladí studenti a kolegové z příslušných oborů, kterým bychom rádi umožnili prezentovat výsledky jejich práce a studia. Vzhledem k účasti tuzemských i zahraničních pracovišť a firem je tato akce zároveň možností k navázání kontaktu a případné spolupráce.

Pro více informací navštivte web konference.

Konference se koná 10. září 2021.

Konferenční poplatek
Aktivní účast 500 Kč / 20Eur
Pasivní účast 1000 Kč / 40 Eur*
*pasivní účast je možná jen po konzultaci s organizačním výborem na emailu info@sdnm.cz

Registrace je otevřená do 31. července 2021.
V tento den končí také příjem prezentací a abstraktů.

Kontakt:

Ing. Kateřina Fialová a Ing. Lukáš Ondrák

Studentský den nukleární medicíny - vice info