SVK: Studentský den nukleární medicíny

14. 2. 2020

Vážení příznivci nukleární medicíny,

jménem organizačního výboru  jste srdečně zváni na 1. ročník mezinárodní studentské konference Studentský den nukleární medicíny pořádané Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze, která se bude konat
13. 5. 2020 v prostorách fakulty.

CO JE NA PROGRAMU?

Tato konference si klade za cíl zvýšit multidisciplinaritu v oboru nukleární medicína skrze diskuzi a konferenční příspěvky z medicíny, radiofarmacie a radiologické fyziky. Hlavní cílovou skupinou této akce jsou mladí studenti příslušných oborů, kterým bychom rádi umožnili prezentovat výsledky jejich práce a studia, ale velmi vítání jsou i další mladí kolegové z oboru. Vzhledem k účasti tuzemských i zahraničních pracovišť a firem je tato akce zároveň možností k navázání kontaktu a případné spolupráce.

• Konec registrace: 26. dubna 2020
  • Příjem abstraktů do: 19. dubna 2020
  • Platba konferenčního poplatku  do: 30. dubna 2020

Pro více informací o programu a registraci navštivte náš web