Zapojte se do Projektu SPOLU

27. 2. 2020

Přijměte pozvání k účasti na Projektu SPOLU. V rámci Projektu mají studenti psychologie a medicíny možnost bezplatně docházet na psychiatrická oddělení a pomáhat tamním pacientům smysluplně a aktivně trávit volný čas.

Stejně jako každý semestr i pro ten nadcházející sháníme zájemce, kteří by se chtěli zapojit do aktivit SPOLU. Pokud Vás tato nabídka oslovila, zúčastněte se Úvodního školení nováčků.

Pokud se chcete v nadcházejícím semestru do Projektu zapojit nebo byste se o něm rádi dozvěděli více informací, zapište si termín úvodního školení 2. března 2020 v 18:30. Školení se uskuteční na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, Arna Nováka 1, 602 00 Brno, učebna X.

Účast na úvodním školení je nezávazná, avšak jeho absolvování je povinné, pokud se budete chtít v novém semestru do SPOLU zapojit.“

Facebook - událost stránky

Zdena Nováková
koordinátorka brněnské pobočky Projektu SPOLU,
pod záštitou Národního ústavu duševního zdraví