Zapojte se do výtvarné soutěže da MEDici, vyhrajte i pomozte!

13. 5. 2021

Spojujeme talent i úsilí studentů i absolventů, českých i zahraničních, z oborů bakalářských i magisterských. V této náročné době chceme alespoň trošku odvést pozornost od každodenního stresu, starostí, učení. Všechny naše studenty a absolventy chceme proto vyzvat, aby se zúčastnili výtvarné soutěže da MEDici. Předaná díla nám od června zatraktivní jeden z koridorů kampusu a potěší oči kolemjdoucích. Dílo s nejvyšším počtem hlasů se pak bude vyjímat na titulní straně fakultního kalendáře a v adventním čase vybraná díla poslouží jako předměty dražby. Všechny takto získané finanční prostředky rozdělíme na vybrané dobročinné akce.

Jak na to?

Ztvárněte na plátně či papíru formátu A4 až A3 jakékoliv téma spojené s oborem studiem na lékařské fakultě, se zážitky z odborných praxí. Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Prosíme, spolu s dílem nám odevzdejte i krátkou anotaci obsahující například: co a proč jste vytvořili, kdo jste, jaké oblasti se v budoucnu chcete věnovat, anebo už věnujete. Můžete nám poslat také svůj oblíbený citát, pocity při tvorbě, jednoduše cokoliv, čím nám přiblížíte své dílo. Díla nám můžete odevzdávat do 1. června 2021. Více podrobností k odevzdávání děl a harmonogramu soutěže naleznete na webu k soutěži.

Těšíme se na Vás i Vaše díla!