ZRUŠENO! Workshop FNB pro NLZP

19. 2. 2020

Fakultní nemocnice Brno, jako jeden z největších poskytovatelů zdravotních služeb v Jihomoravském kraji, pořádá již 2. rokem pro studenty posledních ročníků vybraných oborů nelékařských zdravotnických povolání pracovní odpoledne, ve kterém se studentům představí klinická pracoviště nemocnice.

Studenti mají možnost besedovat se zástupci těchto klinik a oddělení a následně si i prohlédnout prostory nemocnice. V loňském roce projevili studenti velký zájem například o exkurzi prostor Nízkoprahového urgentního příjmu, Spánkové laboratoře či moderních prostor Chirurgické kliniky.

Všechna prezentující pracoviště z řad interních i chirurgických oborů budou připravena uvítat zájemce o prohlídku klinik a oddělení, ať již po skončení workshopu, či v dalších dohodnutých termínech.

Budeme se na Vás těšit a rádi Vás uvítáme na našich moderních pracovištích.

Mgr. Jana Navrátilová
vedoucí Oddělení organizace řízení