LIVE CHAT DAYS

Diskuzní skupiny ke studijním programům na LF MU

E-Přihláška ke studiu

HARMONOGRAM Live Chat Days 

Na základě dotazů uchazečů během Dní otevřených dveří vyplynuly individuální velmi konkrétní otázky na přijímací zkoušky i průběh samotného studia našich studijních programů. Chceme Vám v této nelehké době vyjít co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli vyhovět všem, kteří mají opravdový zájem studovat některý z magisterských či bakalářských studijních programů na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Chcete se tedy ještě jednou ujistit, zda volíte správně? Zda je Váš vysněný obor pro Vás ten pravý a co Vás čeká? Na této stránce budeme postupně publikovat odkazy na jednotlivé chaty, abyste mohli se samotnými studenty těchto studijních programů detailně probrat ještě cokoliv, co Vás zajímá. Abyste měli komplexní přehled, propojili jsme tentokrát studenty bakalářských studijních programů se studenty navazujících programů a všechny chaty doplní studijní referentka. Můžete se tak v rámci jednoho chatu dozvědět informace jak o studiu v rámci bakalářského studia, tak magisterského i důležité informace právě od studijních referentek. Nebojte se na cokoliv zeptat.

Kdy a jak se připojit?

Všechny chaty proběhnou na platformě MS Teams ve vybraných dnech vždy od 17.00 do 18.00. Tlačítka budou doplněny před konáním akce (a po proběhnutí odstraněny), aktivní odkazy budou nejpozději 2 hodiny před zahájením dané diskuze níže na této stránce. Zahájeny budou vždy v 17.00. Jména studentů i studijních referentek budou doplněny u jednotlivých odkazů na diskuzní chaty.

Poznámky:

Během diskuze v chatech prosím dodržujte pár důležitých pravidel pro spokojenost všech zúčastněných

Přejeme Vám, ať se dozvíte ještě mnoho dalších podnětných informací, díky kterým si ujasníte svou volbu o vysněném studiu na Lékařské fakultě MU v Brně!

Po ukončení chatu se můžete vrátit na stránku Dne otevřených dveří a projít si více materiálů. A zahrát si s námi soutěž - najděte všech 23 hesel a pošlete nám je (informace najdete na stránce DOD).

ODKAZ NA LIVE CHAT bude aktivní nejpozději 2 hodiny před zahájením diskuze.

 

25. února 2020 od 17:00 se na Vás těší: Markéta Jungová, Kateřina Nosková a studijní referentka Magda Teryngelová.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info