Podávání přihlášek do mobilitních programů Freemover a Speciální grant pro krátkodobé mobility do 30 dnů

Aktuálně je možné podávat přihlášky do mobilitních programů Freemover a Speciální grant pro krátkodobé mobility do 30 dnů. Oba programy jsou vhodné pro praktické stáže doktorských studentů.

24. 3. 2021

Dovolujeme si informovat o možnosti podávat přihlášky do mobilitních programů Freemover a Speciální grant pro krátkodobé mobility do 30 dnů. Oba programy jsou vhodné pro praktické stáže doktorských studentů.

Přihlášky se podávají elektronicky v ISOIS (Informační systém Centra zahraniční spolupráce MU).

V programu Speciální grant pro krátkodobé mobility do 30 dnů budou přihlášky vyhodnocovány vždy k 15. dni v měsíci, a to až do vyčerpání financí.

Program Freemover umožňuje pobyty v roce 2021 v délce jeden měsíc – jeden semestr. Pokud nebudou finance k termínu 1.6. vyčerpány, je plánováno přijímání přihlášek dále, max. ale do 30.9. Přihlášky podané do 1. 5. budou vyhodnoceny začátkem května, následně budou vyhodnoceny přihlášky podané do 1.6., atd.

Oba programy finančně podporují pouze fyzickou mobilitu.

U obou programů je vždy uvedena kontaktní osoba na Centru zahraniční spolupráce. V případě dotazů se tedy neváhejte obrátit jak na Petra Bureše z Oddělení pro kvalitu LF, tak přímo na kontaktní osobu CZS.