4. Grantoviny jsou zde!

Oddělení projektové podpory LF MU  |  26. 7. 2022, 13:27  |  English

GRANTOVINY

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

posíláme Vám Grantoviny a s nimi pravidelné informace a novinky ze světa grantů a aktuálních dotačních příležitostí. V případě, že Vás cokoliv zaujme a budete chtít podrobnější informace, ozvěte se nám.

Tým Oddělení projektové podpory LF MU je tu pro Vás.

Grant office breakfast

V úterý 19. 7. 2022 proběhla druhá snídaně s výzkumníky. Diskutovali jsme o grafických službách poskytovaných fakultou, jako je grafický design, web design, jak vytvořit projektový web, jaké jsou role webového studia IBA, OKVV a ÚVT, o grafickém software a licencích. Dále byly na programu možnosti financování přípravy projektů (proofreading, grafické služby a služební cesty), jako je např. GAMU Horizons. Příště se na vás těšíme 16. 8. 2022.

CZARMA

Jsme členy spolku CZARMA

Několik pracovníků týmu projektové podpory se stalo členy České asociace manažerů a administrátorů ve výzkumu. Jedná se o nové profesní sdružení, které chce být platformou pro sdílení zkušeností, know-how a dobré praxe. Současně bude pořádat vzdělávací akce pro profesní rozvoj pracovníků v oblasti řízení a administrace výzkumu, spolupracovat s vědeckými a výzkumnými organizacemi, univerzitami, veřejnou správou a obdobnými profesními spolky v ČR i zahraničí. Bude přispívat k rozvoji a kultivaci českého i evropského výzkumného prostoru. I díky tomuto členství se budeme snažit poskytovat Vám projektovou podporu, která bude v souladu s nejnovějšími trendy.

Grants week

Příležitost dozvědět se vše o mezinárodním financování výzkumu

Pracujete v oblasti výzkumu a inovací? Hledáte více informací o programu Horizont Evropa? Pak se s námi musíte spojit na Grants Week 2022!
Zaregistrujte se již nyní na tuto hybridní konferenci GRANTS WEEK (19. - 20. 9. 2022).

GAČR

Stále máte možnost získat finance na spolupráci s Německem, Rakouskem, USA a Švýcarskem v rámci bilaterálních LA grantů GAČR

Ozvěte se nám a ve spolupráci připravíme návrh projektu.

MŠMT

Realizace projektů Národního plánu obnovy na LF

Na Lékařské fakultě byla k 1.6. zahájena realizace projektů Národního plánu obnovy, program Exceles. Jedná se o následující projekty: Národní institut pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik, Národní ústav pro výzkum rakoviny, Národní institut virologie a bakteriologie, Národní institut pro léčbu metabolických a kardiovaskulárních onemocnění. 1.7. vstoupil do realizační fáze i poslední z pětice projektů, a to Národní ústav pro neurologický výzkum.

Krásné prázdniny Vám přeje Vaše projektové oddělení

Těšíme se na další spolupráci!
Vaše projektové oddělení

E-mail  Napište nám

© 2023
Masarykova univerzita

Twitter