Výzva na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje MU – Proof of Concept

Centrum pro transfer technologií (CTT) vyhlásilo Výzvu č.01-2020 na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje Masarykovy univerzity – Proof of Concept.

10. 12. 2019

Cílem výzvy je zhodnotit a ověřit předpokládaný aplikační potenciál již dosažených výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě prostřednictvím Dílčích projektů, které budou na základě této výzvy realizovány.

Délka trvání podpořených Dílčích projektů je v rozmezí 6 - 24 měsíců.

Maximální výše podpory je 800 000 Kč, minimální částka, o kterou je možno na realizaci projektu žádat, je 100 000 Kč.

Grantová přihláška se podává přes Informační systém pro evidenci projektů (ISEP). Fakultní uzávěrka pro podání projektů je 9.1.2020 do 12 hod. – do tohoto termínu je potřeba uzavřít ISEP a na Oddělení pro vědu, výzkum a projektovou podporu k rukám vedoucí Zuzany Krejčířové odevzdat podepsané dokumenty:

Žádost o finanční podporu CTT k ověření funkčnosti technologie MU z projektu TA ČR GAMA

- CV hlavního řešitele v předepsané struktuře

- průvodku návrhu projektu vygenerovanou z ISEP

Před odevzdáním projektu, prosím, kontaktujte paní Alenu Krejčiříkovou ve věcech personálních a také paní Bc. Marii Herrmannovou pro kontrolu ekonomiky. Kontaktní osobou na Oddělení pro vědu, výzkum a projektovou podporu LF MU je Ing. Zuzana Krejčířová.

V případě odborných dotazů kontaktujte pracoviště CTT:

Mgr. Hana Půstová, tel. 549 49 5896, 733 625 385, e-mail: pustova@ctt.muni.cz

Podrobné informace k výzvě jsou uvedeny v Pravidlech pro Dílčí projekty v rámci programu TAČR GAMA 2.