Aktuální nabídka vzdělávacích aktivit kurzu PHD_SUPERS

Aktuální nabídka vzdělávacích aktivit kurzu PHD_SUPERS pro školitele, které pro vás pořádáme ještě do začátku jarního semestru 2022.

19. 1. 2022

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychom vás informovali o aktuálních nabídkách vzdělávání pro školitele, které pro vás pořádáme ještě do začátku jarního semestru.

V prosinci se uskutečnil webinář na téma „Organizace práce a řízení priorit“, který byl zaměřen na:

• Praktické využít 4 návyků řízení, organizace práce a priorit (D. Allen, Getting things done)
  • Eisenhowerovu matici a učení se zvládat priority
  • Praktické nástroje pro plánování svého vlastního času a organizaci kalendáře
  • Talentové skupiny dle metodiky silných stránek Gallup CliftonStrengths
  • Využívání svých vrozených silných stránek při práci a její organizaci

Záznam webináře je pro vás k dispozici v IS zde: https://is.muni.cz/auth/go/y868lg

Budeme vám velmi vděčni za poskytnutí zpětné vazby, pokud video shlédnete, případně, pokud jste tento webinář absolvovali osobně.

Ve čtvrtek 20. ledna 2022 se uskuteční dva workshopy, na které je ještě možné se registrovat:

Workshop „Zákoutí office 365 – možnosti využití Microsoft nástrojů na MU“, 10:00 – 13:00 – workshop je zaměřen zejména na nástroje, využitelné při online výuce, konzultacích či týmové spolupráci a na novinky a technologie, které Microsoft pro tyto účely nabízí.

Registrace možná zde.

Workshop „Leadership“, 14:00 - 17:00 (navazuje na webinář na stejné téma a jehož záznam je k dispozici zde), ve kterém se, mimo jiné, dozvíte:

• Jak v praxi naplňujeme 4 potřeby následovníků: důvěru (trust), soucit (compassion), stabilitu (stability), naději (hope)
  • 4 směry leadershipu: Jak se projevují silné stránky u lídrů v jejich stylu vedení
  • Jak mohu své talenty při vedení lidí využít a naopak v čem mě mohou ohrožovat nebo limitovat

Dále si vypracujete svůj vlastní Medailonek lídra a prostor bude věnován i diskusi nad dalšími tématy z oblasti leadershipu.

Registrace možná zde.

25. ledna 2022 proběhne workshop na „Hodnocení a efektivní zpětnou vazbu“, 9:00-12:00, na který je také pořád možné se registrovat zde.

Pevně věříme, že všechny workshopy se budou moci uskutečnit, byť v online formě. Link k připojení na akci vám bude poslán po registraci.

Dále je v plánu workshop na téma „Úvod do nenásilné komunikace“, který bychom rádi uspořádali v prezenční formě. Byla by to určitě příjemná a vítaná změna. O termínu konání akce budeme co nejdříve informovat. Pokud máte o workshop zájem, registrovat se můžete zde.

Všechny uvedené informace jsou uvedeny i na ISu, v interaktivní sylabu ekurzu PHD_SUPERS.

V případě dotazů, připomínek, nebo jakýchkoliv komplikací, neváhejte kontaktovat manažerku PhD studia, Ivanu Jaškovou.

Masarykova univerzita | Rektorát
Odbor výzkumu
Oddělení doktorského studia a vědeckých kvalifikací
A: Žerotínovo nám. 9 | 601 77 Brno