Erasmus+, Freemovers a Speciální grant pro krátkodobé mobility - možnost podávání přihlášek do těchto mobilitních programů otevřena!

Plánujete v roce 2022 zahraniční stáž v rámci PhD studia? Máme pro Vás hned několik možností financování této stáže!

8. 4. 2022

Pokud plánujete svoji zahraniční stáž uskutečnit v roce 2022, můžete se aktuálně ucházet o stipendium z těchto mobilitních programů:

Vaše stáže mohou být finančně podpořeny i fakultním Stipendijním programem na podporu studentských mobilit v rámci doktorského studijního programu (DSP). V rámci tohoto stipendia Vám mohou být proplaceny veškeré jízdní výdaje a pobytové náklady spojené se stáží! Tak neváhejte podat žádost i o toto stipendium!

Pro více informací se obraťte na Petra Bureše z Oddělení pro vědu a kvalitu LF MU.