FARMACEUTICKÁ PH.D. KONFERENCE

Konference bude probíhat formou online na platformě Microsoft Teams ve středu 17.06.2020 od 15:00 do 17:00 hod.

12. 6. 2020

Vážené studentky a studenti,

dovolte mi pozvat Vás na nultý ročník Farmaceutické Ph.D. konference, prostřednictvím které bychom rádi zvýšili informovanost studentů farmacie a příbuzných oborů o možnostech postgraduálního studia na naší fakultě a rovněž toto studium všem zájemcům představili.

V případě zájmu se prosím zaregistrujte ZDE, abychom Vám den před konáním akce mohli emailem zaslat podrobné informace k tomu, jak je možné se ke konferenci připojit.

Předběžný program konference:
- Uvítací slovo
- Úvod k Ph.D. studiu
- Příspěvky jednotlivých studentů Ph.D.
- Požadavky a administrativní náležitosti Ph.D. studia
- Diskuze

Detailní program celé akce bude zveřejněn na webu konference týden před jejím začátkem.

Všechny potřebné informace najdete ZDE. Nepřehlédněte také medailonky Ph.D. studentů a absolventů naší fakulty v sekci Ph.D. na FaF Brno!

S pozdravem,

Peter Kollár
organizační tým Farmaceutické Ph.D. konference
Adéla, Tereza, Pavlína, Tereza, Filip

doc. PharmDr. Peter Kollár, Ph.D.
proděkan pro vědu a tvůrčí činnost • Vice-Dean for Science and Research

Farmaceutická fakulta • Faculty of Pharmacy
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno • University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno