Jaký byl rok 2024 ve vědě a výzkumu na naší fakultě
Přečtěte si krátké ohlédnutí za tím, co se nám v roce 2024 ve vědě a výzkumu podařilo a výhled toho, co nás čeká v roce 2025.
Konference bude probíhat formou online na platformě Microsoft Teams ve středu 17.06.2020 od 15:00 do 17:00 hod.
Vážené studentky a studenti,
dovolte mi pozvat Vás na nultý ročník Farmaceutické Ph.D. konference, prostřednictvím které bychom rádi zvýšili informovanost studentů farmacie a příbuzných oborů o možnostech postgraduálního studia na naší fakultě a rovněž toto studium všem zájemcům představili.
Konference bude probíhat formou online na platformě Microsoft Teams ve středu 17.06.2020 od 15:00 do 17:00 hod.
V případě zájmu se prosím zaregistrujte ZDE, abychom Vám den před konáním akce mohli emailem zaslat podrobné informace k tomu, jak je možné se ke konferenci připojit.
Předběžný program konference:
- Uvítací slovo
- Úvod k Ph.D. studiu
- Příspěvky jednotlivých studentů Ph.D.
- Požadavky a administrativní náležitosti Ph.D. studia
- Diskuze
Detailní program celé akce bude zveřejněn na webu konference týden před jejím začátkem.
Všechny potřebné informace najdete ZDE. Nepřehlédněte také medailonky Ph.D. studentů a absolventů naší fakulty v sekci Ph.D. na FaF Brno!
S pozdravem,
Peter Kollár
a
organizační tým Farmaceutické Ph.D. konference
Adéla, Tereza, Pavlína, Tereza, Filip
doc. PharmDr. Peter Kollár, Ph.D.
proděkan pro vědu a tvůrčí činnost • Vice-Dean for Science and Research
Farmaceutická fakulta • Faculty of Pharmacy
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno • University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno
telefon: 541 562 892 • e-mail: kollarp@vfu.cz • www.vfu.cz
Přečtěte si krátké ohlédnutí za tím, co se nám v roce 2024 ve vědě a výzkumu podařilo a výhled toho, co nás čeká v roce 2025.
SPARK Europe Webinar Series | 2nd April 2025 |4-5 pm (CET) | Regulatory considerations of C&G Therapies | Suzanne Einmahl | hosted by SPARK Zürich