Jsme součástí mezinárodní mentoringové sítě eument-net

Eument-net je síť evropských vědecko-výzkumných institucí, které nabízí svým zaměstnancům ucelený mentoringový program jako jednu z forem rozvoje jejich akademických a vědeckých kompetencí.

4. 4. 2022

Síť eument-net funguje od roku 2007 a má 27 členů napříč Evropou (například z Rakouska, Bulharska, Německa a Švýcarska). Jejím cílem je poskytovat pomoc institucím v rozvíjení a zlepšování mentoringových programů.

Mezi hlavní aktivity sítě patří:

LF MU se stala přidruženým členem sítě eument-net. Pro plné členství je nutné, abychom realizovali vlastní mentoringový program. Tento na naší fakultě nyní připravujeme. V okamžiku, kdy budeme podmínky pro plné členství splňovat, budeme o něj usilovat, abychom měli možnost využívat všech výhod a plnou podporu této sítě.

Stojíte o možnost absolvovat mentoringový program jako mentee, nebo máte chuť a čas sdílet své zkušenosti a stát se mentorem? Dejte nám o sobě vědět a pomozte nám při přípravě mentoringových aktivit na naší fakultě vyplněním krátkého průzkumu.

Více o mentoringu