Letní škola pro PhD studenty/Summer school for PhD students 2022

Chcete získat a rozvíjet tzv. soft skills v oblasti pedagogických, komunikačních a prezentačních dovedností? Pak neváhejte a přihlašte se na Letní školu v Telči!

1. 6. 2022

Letní škola pro doktorandy

Letní škola pro Ph.D. studenty je zaměřena primárně na získání a rozvíjení tzv. soft skills v oblasti pedagogických, komunikačních a prezentačních dovedností.

Tato aktivita je primárně určena pro studenty po 1. nebo 2. roce Ph.D. studia, ale v případě volné kapacity se jí mohou účastnit i studenti vyšších ročníků.

Všechny náklady, spojené s účastí na Letní škole jsou hrazeny Rektorátem MU (cesta, ubytování, stravování - snídaně a obědy, semináře a workshopy).

Týden strávený v Univerzitním centru v samém středu historické Telče stojí opravdu za to!

LETNÍ ŠKOLA 2022

Letní škola proběhne v roce 2022 již po šesté a to v termínu od 22. do 26. srpna. Tento rok bude letní škola poprvé organizována v české i anglické verzi, některé společné části tak budou v angličtině.

Počet míst pro každou z variant (českou i anglickou) je 18.

Předběžný program a témata seminářů

Po: příjezd do Telče, úvodní setkání (eng.) a následná prohlídka města
Út: Trénink komunikačních dovedností, Efektivní plánování výuky
St: Pedagogická komunikace (eng.), Mini TEDxEducation (eng.)
Čt: Základy nenásilné komunikace, Mindfullness (eng.)
Pá: Zhodnocení a uzavření letní školy (eng.)

Zaregistrovat na Letní školu pro PhD 2022 se můžete zde (česká verze)

You can register for the 2022 PhD Summer School here (English version)

Informace o lektorském týmu:

Mgr. Petr Sucháček, Mgr. Hana Vrtalová, Mgr. Radek Šíp a Mgr. Zuzana Kročová