Ocenění MUNI Scientist 2022 pro tři vědce z LF MU

Grantová agentura Masarykovy univerzity u příležitosti své výroční konference vyhlásila mimo jiné i letošní laureáty ceny MUNI Scientist. Toto ocenění bylo udělováno již potřetí. Letos byli mezi 51 oceněnými 3 vědci z Lékařské fakulty MU.

6. 12. 2022

MUNI Scientist oceňuje vědkyně a vědce za výsledky a významné počiny v oblasti výzkumu. Smyslem ocenění je motivovat výzkumníky ke špičkovému výzkumu.

Nominace do soutěže podávají proděkani pro vědu a výzkum všech deseti fakult, ředitelé vysokoškolských ústavů, vedoucí Odboru výzkumu Rektorátu MU a prorektorka pro výzkum a doktorské studium.

Ceny letos získalo jedenapadesát vědců a vědkyň, kteří v uplynulém roce dosáhli ve své výzkumné práci výjimečných výsledků. Doplnili tak své kolegy a kolegyně oceněné v předchozích letech, čímž skupina MUNI Scientists přesáhla sto dvacítku vědců a v dalších letech se ještě rozroste.

Z LF MU byli oceněni:

Všem oceněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další vědecké práci.

Seznam oceněných