Online Information Session - představení celkem deseti německých univerzit a vysokých škol

Nabídka pro všechny zájemce o studijní/výzkumný pobyt na německé vysoké škole či univerzitě a pro všechny ostatní, kteří se chtějí všeobecně informovat o možnostech studia v Německu.

29. 5. 2020

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychom Vás upozornili na Online Information Session od Study in Germany, které budou probíhat 09.-10. června, vždy od 13:00 do 16:00 hodin (CET).

Nabídka se týká všech zájemců, kteří by chtěli vyrazit na studijní/výzkumný pobyt na německou vysokou školu či univerzitu, i těch, kteří ještě přesně nevědí a chtějí se všeobecně informovat o možnostech studia v Německu.

V rámci Online Information Session se představí celkem deset německých univerzit a vysokých škol (na příklad Universität Passau, Technische Universität Darmstadt, FernUni Hagen a další). Budou představeny jejich studijní programy v němčině. Přehled zastoupených univerzit a vysokých škol najdete v příloze, kterou Vám zasíláme, stejně jako odkaz na přihlašovací formulář.

Účast je zdarma, Online Information Sessions probíhají v německém jazyce.

 

Další Informace a přihlašovací formulář naleznete na webové stránce DAAD Česká republika: https://www.daad.cz/cs/2020/05/22/online-information-sessions-od-study-in-germany

 

Více i na Facebooku DAAD Česká republika: https://www.facebook.com/DAADCeskaRepublika/

Kontakt:

Lisa Korinek, M.A.
DAAD Česká republika
Masarykovo nábř. 32
110 00  Praha 1
Tschechische Republik

Tel.:    +420 224 931 182
Mob: +420 702 142 340
E-mail: info@daad.cz

Web:    www.daad.cz
www.facebook.com/daadceskarepublika

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info