Spustili jsme Portál pro zaměstnance

Začátkem února jsme spustili fakultní sekci Zaměstnaneckého Portálu, který přináší zjednodušený centrální přístup do univerzitních aplikací a interních informací, dokumentů i návodů pro různé situace související s životem a prací na LF MU.

16. 2. 2022

Portál MU je klíčovým nástrojem interní komunikace na naší fakultě. Jeho cílem je poskytnout podporu pro každodenní práci i řešení různorodých potřeb v souvislosti se zaměstnáním na LF MU. Portál v přehledné podobě sdružuje informace z univerzitních informačních systémů na míru dle potřeb uživatele a obsahuje klíčové informace z fakulty i univerzity.

Do Portálu vstoupíte přímým odkazem na adrese www.portal.muni.cz , nebo vstupem do sekce Zaměstnanci na webu med.muni.cz, který se nachází v pravé horní části menu. Pro přihlášení použijete své UČO a Primární heslo.

Pro snadnější orientaci na Portálu jsme pro vás připravili stručný návod, který obsahuje také popis, jak si Portál nastavit a personalizovat pro co nejpohodlnější a nejefektivnější užívání.

Používáním Portálu získáte jednoduchý přístup k:

Pokud budete mít k užívání Portálu a jeho obsahu připomínky, kontaktujte fakultní koordinátory Gabrielu TomaštíkovouVojtěcha Bulharta.

Fakultní sekce Zaměstnaneckého portálu je jedním z výstupů Akčního plánu HR Award LF MU. Interní komunikace a dostupnost informací pro zaměstnance je jedním z klíčových témat, kterým se při implementaci Akčního plánu věnujeme.