Stipendium na základě mezinárodních smluv na Slovensko - deadline 19. února 2021

Slovensko nabízí 10 stipendijních míst na studijní pobyty pro studenty MSP a DSP. Délka pobytu se pohybuje mezi 3 a 10 měsíci, výše stipendium pro studenty DSP činí 330 Eur za měsíc.

Akademičtí, vědečtí a výzkumní pracovníci mohou žádat o jedno z pěti stipendijních míst pro přednáškové nebo výzkumné pobyty. Délka pobytu je 2 týdny.

3. 2. 2021

Vážená paní, vážený pane,

dovoluji si Vás upozornit na blížící se termín podání žádosti o stipendium na Slovensko na základě mezinárodních smluv.

Slovensko nabízí 10 stipendijních míst na studijní pobyty pro studenty MSP a DSP. Délka pobytu se pohybuje mezi 3 a 10 měsíců, výše stipendium pro studenty MSP činí 280 Eur měsíčně, pro studenty DSP 330 Eur za měsíc.

Akademičtí, vědečtí a výzkumní pracovníci mohou žádat o jedno z pěti stipendijních míst pro přednáškové nebo výzkumné pobyty. Délka pobytu je 2 týdny a výše stipendia činí 550 Eur měsíčně (čili 225 Eur za 2 týdny).

Zájemci podávají přihlášky do 19. února e-mailem na adresu e-podatelna@dzs.cz

Požadované dokumenty jsou

Sabine Borovanská, M. A.

Akademická informační agentura (AIA)   |   Academic Information Agency