Virtual Fair pořádaný Study in Germany, probíhá ve dnech 16.-17. října 2020

Nabídka je určena zájemcům, kteří by chtěli vyrazit na studijní či výzkumný pobyt na německou vysokou školu / univerzitu a shání všeobecné nebo již zcela konkrétní informace o možnostech studia v Německu.

16. 10. 2020

V rámci Virtual Fair se představí 15 německých univerzit (např. Technische Universität Dresden, Universität Passau a další). Přihlášení účastníci se mohou v live-chatu přímo ptát zástupců zúčastněných univerzit na vše, co je zajímá.

Kromě univerzit bude mít na veletrhu svůj virtuální stánek i DAAD, na kterém zájemcům rádi poskytneme informace mimo jiné k našim stipendijním programům.

 

Přehled zastoupených univerzit Vám najdete v příloze.

Registrace je možná přes registrační formulář na www.study-in-germany.de/virtualfair, účast na akci je zdarma, komunikační jazyk je angličtina.

 

Více informací naleznete na webové stránce DAAD Česká republika https://www.daad.cz/cs/studium-a-vyzkum-v-nemecku/virtual-fair-europe-2020/, našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/DAADCeskaRepublika/ či na https://www.study-in-germany.de/eventprogram/vm/europa/#/.

 

Pořádá:

DAAD IP Prag

Masarykovo nábř. 32

110 00  Praha 1

Tschechische Republik

 

Tel.:    +420 224 931 182

Mob: +420 702 142 340

E-mail: info@daad.cz

Web:    www.daad.cz

www.facebook.com/daadceskarepublika


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info